Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo nario P. Gražulio pranešimas: „Metas uždrausti galimai neskaidrią valstybės įmonių paramą“

2016 m. lapkričio 30 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Šiandien paruošiau ir užregistravau įstatymo pataisą, kurią priėmus valstybės ir savivaldybės įmonės nebegalės savo nuožiūra skirti pinigines lėšas ar teikti labdarą įvairioms įmonėms ir viešosioms įstaigoms. Įstatymo projekto rengimą paskatino aplinkybė, kad viešojoje erdvėje vis pasirodo informacija, jog valstybės valdomos įmonės remia kitas įstaigas, tačiau to tinkamai neviešina, nenurodo konkrečių atrankos kriterijų.

Susiklosčius galimai neskaidriai praktikai, reikia uždrausti valstybės ir savivaldybės įmonėms skirti finansinę paramą savo nuožiūra. Išimtis turėtų būti taikoma  tik  švietimo įstaigų, kurios ruošia reikalingų specialybių absolventus ar mokinius, rėmimui.

 

Seimo narys Petras Gražulis

Tel. (8 5) 239 6638, el. p. [email protected], [email protected]