Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Pirmininkas V. Pranckietis išvyksta pirmojo vizito į užsienį

2016 m. gruodžio 5 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Pirmininkas prof. Viktoras Pranckietis rytoj išvyksta pirmojo vizito į užsienį. Tai bus vienos dienos darbo vizitas kaimyninėje Latvijoje.

Seimo Pirmininko ir jo vadovaujamos delegacijos vizito programoje – susitikimai su Latvijos vadovais, parlamentarais.

Pirmiausia V. Pranckietis susitiks su  Saeimos Pirmininke Inara Mūrniece (Ināra Mūrniece), vėliau – su Latvijos Ministru Pirmininku Mariu Kučinskiu (Māris Kučinskis), Latvijos Respublikos Prezidentu Raimondu Vėjuoniu (Raimonds Vējonis). Programos pabaigoje Seimo Pirmininkas numato apsilankyti Lietuvos Respublikos ambasadoje. 

 Kartu su Seimo Pirmininku į Latviją vyksta Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto narys, Tarpparlamentinių ryšių su Latvijos Respublika grupės narys Laurynas Kasčiūnas ir Europos reikalų komiteto narys, Biudžeto ir finansų komiteto narys Viktoras Rinkevičius.

 

 

Parengė

Jolanta Anskaitienė

Informacijos ir komunikacijos departamento

Spaudos biuro patarėja

Tel. (8 5)  239 6508, el. p. [email protected]