Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo TS-LKD frakcijos seniūno Gabrieliaus Landsbergio pranešimas: „Po ministrų sąrašo paskelbimo – iš Vyriausybės programos tikėjomės daugiau“

2016 m. gruodžio 6 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos seniūnas Gabrielius Landsbergis, vertindamas šiandien Seime pristatytą naujosios Vyriausybės programą, pabrėžė, kad, po ministrų sąrašo paskelbimo iš paskirtojo Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio vadovaujamos Vyriausybės programos konservatoriai tikėjosi daugiau.

„Žadėjote permainas, žadėjote reformas, o liko tik geri norai, be jokių konkrečių žingsnių, kaip išsikeltus tikslus įgyvendinti, – sako G. Landsbergis. – Gal ir gerai, kad Vyriausybės projekte neliko Ramūno Karbauskio Naisių Lietuvos vizijos su valstybinėmis vaistinėmis, valstybinėmis alkoholio parduotuvėmis ir valstybiniais bankais, tačiau neliko ir tų dalykų, kurie pačių „valstiečių“ programoje buvo geri. Pavyzdžiui, Stasio Jakeliūno siūlyta mokesčių sistemos pertvarka kažkur dingo. Turint tokią daugumą Seime ir netgi opozicijos paramą šiuo konkrečiu klausimu, buvo pasirinkta formuluotė „analizuoti reikalingumą“ – tai ką jūs darėte, kai rašėte programą?“ – klausia TS-LKD frakcijos seniūnas.

G. Landsbergis pažymi ir tai, kad valstybei itin svarbioje srityje – švietimo srityje – nepateikiama jokių konkrečių įsipareigojimų ir darbų. „Kalbant apie švietimą, „valstiečiai“ prieš rinkimus kartojo, kad naikins mokinio krepšelius, nepasakydami, kuo žada juos keisti. Šiandien išgirdome, kad jie vis dar ieško geresnių sistemos finansavimo būdų, bet konkretaus atsakymo neturi. Neišgirdome ir atsakymų, kaip bus reformuojamas aukštasis mokslas. Panašu, kad išliks status quo“, – teigia Seimo narys.

„Ekonominės politikos srityje išgirdome tik abstrakčius pažadus stiprinti pastangas ieškoti investicijų ir stiprinti regioninę politiką. Vyriausybė taip ir nepateikė konkretaus matymo, kaip atvesti daugiau investuotojų į šalies regionus, ten kurti naujas darbo vietas, taip sprendžiant regionų tuštėjimo ir ten gyvenančių žmonių žemų pajamų problemas“, – Vyriausybės programos ekonominę dalį vertina G. Landsbergis.

 

Seimo TS–LKD frakcijos

Viešųjų ryšių grupė

Tel. (8 5) 2396506

[email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2016-12-06 14:17
   Eglė Saulė Trembo