Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

JAV Senato nariai susitiks su Seimo Pirmininku ir Seimo komitetų atstovais

2016 m. gruodžio 28 d. pranešimas VIR

 

Rytoj, gruodžio 29 dieną, į Lietuvą atvyksta JAV Kongreso delegacija, vadovaujama  senatoriaus respublikono Džono Makeino (John McCain). Delegacijoje sudėtyje – ir senatoriai Lindsis Grehemas, (Lindsey Graham) bei Emė Klobušar (Amy Klobuchar).

14.15 val. numatytas Seimo Pirmininko Viktoro Pranckiečio ir svečių iš JAV susitikimas. Susitikime, kuris vyks Algirdo Mykolo Brazausko salėje (Seimo I rūmai), dalyvaus Europos reikalų, Nacionalinio saugumo ir gynybos, Užsienio reikalų komitetų nariai.

15 val. senatoriai ir kiti JAV delegacijos nariai apsilankys Sausio 13-osios memoriale, pabendraus su savanoriais, visuomene.

Žiniasklaidos atstovai turės galimybę filmuoti ir fotografuoti susitikimo su Seimo Pirmininku pradžią ir prie Sausio 13-osios memorialo.

 

JAV Kongreso delegacija taip pat susitiks su Respublikos Prezidente Dalia Grybauskaite, Ministru Pirmininku Sauliumi Skverneliu, užsienio reikalų ministru Linu Linkevičiumi, krašto apsaugos ministru Raimondu Karobliu ir kt.         

 

 

 

Parengė Informacijos ir komunikacijos departamento

Spaudos biuro patarėja Jolanta Anskaitienė

Tel. (8 5)  239 6508, el. p. [email protected]