Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo narys A. Anušauskas kreipėsi į generalinį prokurorą dėl galimai korupcinių sandorių

2017 m. sausio 12 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos narys Arvydas Anušauskas, reaguodamas į 15min paskelbtą informaciją apie neaiškiomis aplinkybėmis įmonės „Railway Baltica“ ir verslininko Juozo Širvinsko gautus mokėjimus, kreipėsi į Lietuvos generalinį prokurorą, prašydamas inicijuoti ikiteisminį tyrimą dėl galimų korupcinio pobūdžio nusikaltimų.

Š. m. sausio 12 d. Šarūno Černiausko straipsnyje „Pinigų traukinys: „Lietuvos geležinkelių“ sandorius su Čekijos koncernu lydėjo šešėliniai milijonai“ paskelbta, kad Čekijos bendrovė „Škoda Vagonka“, su kuria buvo sudaromos „Lietuvos geležinkelių“ sutartys neskelbiamų derybų būdu, maždaug 1,8 mln. eurų suma papildė su Juozui Širvinskui susijusios įmonės „Railway Baltica“ kasą. Be to, kelissyk kuklesnę sumą Čekijos traukinių gamintojai sumokėjo asmeniškai J.Širvinskui „už techninę ir organizacinę pagalbą“ santykiuose su „Lietuvos geležinkeliais“. „Škoda“ patvirtina šiuos mokėjimus, tačiau atsisako detalizuoti, už ką jie buvo atlikti.

FNTT direktorius Kęstutis Jucevičius taip pat viešai pareiškė, jog dalis šių pinigų galėjo nusėsti atsakingų „Lietuvos geležinkelių“ asmenų kišenėse.

 

Kontaktams:

Seimo narys Arvydas Anušauskas

Mob. 8 698 42 263, el. p. [email protected]