Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo nario A. Kubiliaus pranešimas: Siūloma nuosekliai didinti finansavimą krašto gynybai ir ruoštis atremti hibridines grėsmes

2017 m. sausio 16 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos narys Andrius Kubilius įregistravo pasiūlymus Seime šiuo metu svarstomai Nacionalinio saugumo strategijai.

Į strategiją siūloma įtraukti nuostatą, kad finansavimas krašto apsaugai būtų nuosekliai didinamas iki 2020 metų ir pasiektų 2,5 procento nuo BVP lygį. Šiuo metu yra numatoma finansavimą didinti iki 2018 metų ir pasiekti 2 nuošimčių nuo BVP lygį.

Remdamasis tarptautinių ekspertų teikiamomis rekomendacijomis, Seimo narys taip pat siūlo daugiau dėmesio skirti įvairioms priemonėms, kurios padėtų apsaugoti šalies politinę sistemą nuo hibridinio pobūdžio grėsmių, kurios pasireiškia ne tik informacinėmis atakomis, bet ir neteisėtomis finansinėmis operacijomis, kuriomis siekiama daryti įtaką šalies politinei sistemai.

 

Seimo TS–LKD frakcijos

Viešųjų ryšių grupė

Tel. (8 5) 2396514, el. p. tsfrakcija@lrs.lt