Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Pirmininkas sveikina naująjį Europos Parlamento Pirmininką Antonijų Tajanį ir dėkoja buvusiam vadovui

2017 m. sausio 18 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis sveikina Antonijų Tajanį (Antonio Tajani), tapus Europos Parlamento vadovu, ir dėkoja už profesionalų bendradarbiavimą buvusiam Europos Parlamento Pirmininkui Martinui Šulcui (Martin Schulz).

„Šiandieniame iššūkių kupiname pasaulyje, kaip niekad anksčiau, reikalinga mūsų vienybė. Esu įsitikinęs, kad Jūsų ilgametė patirtis padės sėkmingai spręsti visai Europai svarbius klausimus“, – sakė Seimo Pirmininkas.

Naujuoju Europos Parlamento vadovu antradienį Europos Parlamento nariai išrinko Europos liaudies partijos deleguotą kandidatą A. Tajanį. Po penkerių meto vadovavimo Europos Parlamentui Martinas Šulcas grįžta į nacionalinę politiką.

„Pasibaigus Jūsų, kaip Europos Parlamento Pirmininko, kadencijai Lietuvos Respublikos Seimo ir savo vardu noriu nuoširdžiai padėkoti už prasmingą dialogą bei sėkmingą Seimo ir Europos Parlamento bendradarbiavimą“, – padėką M. Šulcui išreiškė V. Pranckietis.

 

Dalia Vencevičienė

Seimo Pirmininko vyresnioji patarėja

Tel. (8 5)  239 6016, mob. 8 698 42 071

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2017-01-18 14:38
   Rimas Rudaitis