Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Pirmininkas: Romas Valentukevičius sumenkino VTEK autoritetą

2017 m. sausio 20 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis teigia, kad Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos (VTEK) pirmininkas Romas Valentukevičius paskelbdamas vienasmenę nuomonę dėl Gretos Kildišienės, nesulaukęs visų komisijos narių nuomonės ir  kolegialaus sprendimo, ne tik peržengė savo kompetencijos ribas, bet ir sumenkino VTEK autoritetą.

„VTEK vadovas tokiu poelgiu sumenkino komisijos autoritetą“, – sako parlamento  vadovas ir teigia norįs išgirsti R.Valentukevičiaus pasiaiškinimą.

Pasak V. Pranckiečio, VTEK, kaip ypač svarbios komisijos nariai turi būti nepriekaištingos reputacijos, politiškai neangažuoti, turintys visuomenės pasitikėjimą ir savo darbais jį pateisinantys.

 

Informaciją parengė

Dalia Vencevičienė

Seimo Pirmininko vyresnioji patarėja

Tel. (8 5) 239 6016, mob. 8 698 42 071

El. p.  [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2017-01-20 08:21
   Eglė Saulė Trembo