Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis vyksta į Švediją

2017 m. sausio 25 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis sausio 26 d. su oficialiu vizitu vyksta į Švediją. Seimo Pirmininko vizitas vyksta Švedijos Karalystės Parlamento (Riksdago) Pirmininko Urbano Ahlino (Urban Ahlin) kvietimu. Tai pirmasis V. Pranckiečio vizitas Švedijoje, kurio metu jis susitiks su Švedijos Karaliumi Karlu XVI Gustavu, Parlamento Pirmininku, ministrais ir kitais aukštais šalies pareigūnais.

Susitikimų metu bus aptartas Šiaurės ir Baltijos šalių bendradarbiavimas regioninio saugumo, įskaitant energetinį saugumą, kibernetines ir hibridines grėsmes, strateginės komunikacijos ir Rytų partnerystės klausimais.

Švedija yra svarbi ir patikima Lietuvos partnerė, ypač vystant bendradarbiavimą ekonomikos, energetinio saugumo, regioninio saugumo ir gynybos bei kitose srityse.

Kartu su Seimo Pirmininku į Švediją vyksta Seimo Europos reikalų komiteto pirmininkas Gediminas Kirkilas ir Seimo narė Rasa Juknevičienė.

 

Informaciją parengė

Dalia Vencevičienė

Seimo Pirmininko vyresnioji patarėja

Tel. (8 5) 239 6016, mob. 8 698 42 071

El. p. [email protected]