Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo TS-LKD frakcijos seniūno G. Landsbergio pranešimas: „Būtina atnaujinti humanitarinės pagalbos skyrimą Ukrainai ir įvertinti Rusijos veiksmus“

2017 m. vasario 2 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos seniūnas, TS-LKD pirmininkas Gabrielius Landsbergis kreipėsi į Ministrą Pirmininką Saulių Skvernelį dėl skubios humanitarinės pagalbos Avdijivkos miesto gyventojams skyrimo.

„Kreipiuosi į Jus su raginimu skubos tvarka Lietuvos Respublikos Vyriausybei apsvarstyti šį klausimą ir nedelsiant skirti lėšų humanitarinės pagalbos Avdijivkos gyventojams suteikimui – vandens bei elektros tiekimo atnaujinimui, generatorių, vandens ir maisto, vaistų, šiltų drabužių ir bet kurios kitos būtinos pagalbos“, – rašoma G. Landsbergio kreipimesi.

TS-LKD frakcijos seniūnas atkreipė dėmesį į Rusijos veiksmus šio karinio konflikto metu: „Taip pat noriu pažymėti, kad tuo pačiu būtina sustiprinti politinį spaudimą Rusijos Federacijai dėl piktavalio Minsko susitarimų pažeidinėjimo. Beatodairiškas ir tyčinis civilių rajonų apšaudymas yra karo nusikaltimas. ES ir NATO partneriai turėtų nusiųsti aiškų signalą, kad toks kelias gali nuvesti tik prie dar griežtesnio sankcijų režimo Rusijai, apšaudymai turi būti nedelsiant nutraukti, ir padėtį turi stebėti nuolatinė tarptautinių stebėtojų misija – tokia pozicija turėtų būti pateikta artimiausioje ES Taryboje bei kituose tarptautiniuose formatuose svarstant padėties Ukrainoje klausimą“.

Dėl prieš kelias dienas atnaujinto puolimo iš Rusijos pusės Donetske, intensyviai apšaudant iš raketinės artilerijos pabūklų Avdijivkos civilius rajonus, be šilumos, vandens ir elektros žiemos šaltyje liko nuo 16 iki 22 tūkstančių gyventojų, įskaitant vaikus, neįgaliuosius ir senolius. Ukrainos vadovai jau kreipėsi į pasaulio valstybes, prašydami padėti sustabdyti ataką ir suteikti humanitarinę pagalbą. Padėtis tokia rimta, kad artimiausiu metu nepavykus stabilizuoti saugumo situacijos, gyventojus gali tekti evakuoti.

Kreipimasis.

 

 

Seimo TS-LKD frakcijos

Viešųjų ryšių grupė

Tel. (8 5) 239 6514

tsfrakcija@lrs.lt

 

   Naujausi pakeitimai - 2017-02-02 16:51
   Rimas Rudaitis