Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo nario Antano Vinkaus pranešimas: dėl klaidinančios informacijos

2017 m. vasario 22 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Viešojoje erdvėje pasirodė klaidinanti informacija, kad Seimo nariui pagal įstatymą priklausančias visas parlamentines lėšas – 800 eurų – išleidau gėlių pirkimui. Neigiu šią informaciją ir informuoju, kad visas Seimo nariui skiriamas lėšas naudoju atsakingai ir griežtai pagal nustatytą paskirtį. Nuo 2016 m. lapkričio mėnesio, kai pradėjau eiti Seimo nario pareigas, buvo nupirktos ir įteiktos dvi gėlių puokštės – viena žymiam dailininkui pagerbti, kita – žinomo mediko mokslininko laidotuvėms. Iš viso gėlėms išleidome 32 eurus.

Esu išrinktas Kretingos – Palangos vienmandatėje apygardoje. Kas savaitę lankausi šiame krašte, susitinku su bendruomenėmis, dalyvauju įvairiuose kultūros, švietimo, socialiniuose renginiuose, susitinku su asmenimis turinčiais įvairių problemų, netekčių ir džiaugsmų.

Seimo narys privalo rodyti pagarbą rinkėjams. Laikydamasis Lietuvos Respublikos įstatymų ir gerbdamas Lietuvos žmones, man skirtas parlamentines lėšas naudoju susitikimams su jais. Todėl prašau viešosios informacijos skleidėjų atkreipti dėmesį į informacijos turinį ir neskleisti tiesos neatitinkančios informacijos, kuri žemina Seimo nario vardą ir tuo pačiu kenkia vienos svarbiausių valstybės institucijų – Lietuvos Respublikos Seimo –  įvaizdžiui.

 

Seimo narys Antanas Vinkus

El. p. [email protected]

 

Daugiau informacijos:

LSDP informacinis centras

Irmina Frolova-Milašienė

Mob. 8 600 07099 

   Naujausi pakeitimai - 2017-02-22 13:53
   Eglė Saulė Trembo