Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo nario Kazio Starkevičius pranešimas: „K. Starkevičius aiškinasi dėl galimai neteisėtos LVŽS vicepirmininko veiklos“

2017 m. vasario 21 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos narys Kazys Starkevičius kreipėsi į žemės ūkio ministrą Bronių Markauską dėl žiniasklaidoje pasirodžiusios informacijos apie galimas neteisėtas Nacionalinės mokėjimų agentūros (NMA) vadovų bei darbuotojų ir Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) vicepirmininko Viktoro Rinkevičiaus veikas.

Ministro klausiama, kaip vertinama situacija, kai buvęs privačios įmonės vadovas ir dabartinis Seimo narys V. Rinkevičius sudarė sutartį su valstybine įmone dėl privačių asmenų duomenų teikimo?

Taip pat domimasi, ar yra daugiau tokių atvejų, kai privačios įmonės yra sudariusios sutartis su NMA dėl privačių asmenų duomenų teikimo apie žemdirbiams skiriamą Europos Sąjungos (ES) paramą?

Kokie numatomi tolimesni ministerijos veiksmai dėl žiniasklaidoje paviešintų faktų apie galimai neteisėtus NMA sandorius su privačiomis įmonėmis?

„Pradėtas Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos tyrimas bei žiniasklaidoje paviešinti faktai suneraminto ne tik mane, kaip Seimo narį, buvusį žemės ūkio ministrą dėl galimo ES lėšų grobstymo, bet jaudina ir žemdirbius, kurie tikisi pasinaudoti ES parama. Visuomenei kyla tikrai daug klausimų, todėl kreipiausi į ministrą dėl susidariusios padėties“, – teigė K. Starkevičius.

 

Kontaktams:

Seimo narys Kazys Starkevičius

Tel. (8 5)  239 6401

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2017-02-23 08:52
   Eglė Saulė Trembo