Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Pirmininkas sveikina Estiją Nepriklausomybės dienos proga

2017 m. vasario 24 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis sveikina Estiją Nepriklausomybės dienos proga. Sveikindamas Estijos Respublikos Rygikogo Pirmininką Eikį Nestorą Viktoras Pranckietis palinkėjo Rygikogui sėkmės ir konstruktyvaus darbo, o Estijos piliečiams – klestėjimo ir gerovės.

„Naudodamasis proga, norėčiau pasidžiaugti puikiais Lietuvos ir Estijos santykiais, glaudžiu bendradarbiavimu įgyvendinant strateginius projektus. Esu įsitikinęs, kad bendromis pastangomis reikiamai reaguosime į kylančius šių dienų iššūkius“, – sakė Seimo Pirmininkas.

 

1918 m. vasario 24 d. Estija pasiskelbė esanti nepriklausoma valstybė. Savo valstybingumą estams, kaip ir lietuviams, teko ginti ginkluotose kovose. Jau kitą dieną po nepriklausomybės paskelbimo Taliną užėmė vokiečiai ir šeimininkavo šalyje iki pat rudens. Tik lapkričio 11 d. okupacinė vokiečių valdžia atidavė krašto valdymo reikalus estams. Vokiečiai traukėsi, tačiau po jų artinosi rusai. Estų partizanai ilgai kovojo su Rusijos kareiviais.

 

Dalia Vencevičienė

Seimo Pirmininko vyresnioji patarėja

Tel. (8 5) 239 6016, mob. 8 698 42 071

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2017-02-24 08:13
   Rimas Rudaitis