Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo nario Gabrieliaus Landsbergio pranešimas: „Vyriausybės programos priemonių planas – negrabiai parengta mišrainė“

2017 m. vasario 28 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Kalbėdamas apie Vyriausybės programos įgyvendinimo priemonių planą, kurio projektinę versiją pamatėme vakar ir kuris jau artimiausiu metu turėtų būti pristatytas visuomenei, Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos pirmininkas, Seimo TS-LKD frakcijos seniūnas Gabrielius Landsbergis pasigedo aiškios politinės žinios – esminės šios Vyriausybės ambicijos ir konkrečiai įvardintų Ministro Pirmininko veiklos prioritetų.

„Viename dokumente savo vietą atrado ir valstybės valdomų įmonių, įskaitant urėdijas, pertvarka, ir žuvų migracijos problemų, ir odontologijos iššūkių sprendimai – visiškai skirtingos sferos ne tik savo pobūdžiu, bet ir prioritetų požiūriu, – pažymėjo G. Landsbergis. – Premjeras daro didelę politinę klaidą įsiveldamas į beveik 800 darbų mišrainę. Tiek tikslų, iškeltų gausybėje skirtingų sričių, tiesiog neįmanoma kokybiškai sukontroliuoti“.

Vyriausybės programos priemonių plane pasigendama aiškios aukštojo mokslo reformos vizijos. Nieko konkretaus dokumente nekalbama ir apie tai, kaip realiai sustabdyti emigraciją, plėtoti regioninę politiką, kaip į Lietuvą pritraukti naujų investuotojų bei kokiais būdais kovoti su didėjančiu skurdu ir augančia socialine nelygybe.

„Jau gal ketvirtą kartą girdime, kad pasirodys programa ir tuomet išgirsime premjero prioritetus. Pasakysiu atvirai: priemonių plano versiją, kurią Vyriausybė pristatė koalicijos partneriams, reikėtų slėpti ir nerodyti nei partneriams, nei opozicijai, nei visuomenei. Dar reikėtų gerai pagalvoti, kaip pagimdyti tokią mišrainę“, – apie užsibrėžtus Lietuvos valstiečių ir žaliųjų Vyriausybės darbus kalbėjo Seimo TS-LKD frakcijos seniūnas.

Pasak G. Landsbergio, politikams formuluojant tikslus ir ambicijas keliami kitokie reikalavimai nei biurokratams.

„Kelių procentų augimas ar mažėjimas šen ar ten nėra ambicija, tai nėra pokytis, tai nėra permainos. Tai yra darbo imitavimas. Pagaliau reikia aiškaus premjero Sauliaus Skvernelio pasakymo, kurios sritys ir kokie konkretūs darbai jam yra prioritetiniai – kur per ateinančius ketverius metus bus siekiama proveržio. Mano manymu, šie svarbiausi darbai turėtų būti aukštojo mokslo pertvarka, valstybinių įmonių reforma, skurdo mažinimas ir investicijų pritraukimas, kuriant regionuose naujas darbo vietas. Gaila, bet aiškios vizijos bei konkrečių įsipareigojimų ir toliau nematome nė vienoje iš šių sričių“, –  apibendrino TS-LKD vadovas.

 

Seimo TS–LKD frakcijos

Viešųjų ryšių grupė

Tel. (8 5) 2396506

tsfrakcija@lrs.lt

 

   Naujausi pakeitimai - 2017-02-28 13:03
   Eglė Saulė Trembo