Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Pirmininkas reiškia užuojautą Edmundo Simanaičio artimiesiems ir bendražygiams

2017 m. kovo 2 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Eidamas 88-uosius metus mirė buvęs Jonavos meras, visuomenininkas, poetas bei publicistas, Lietuvos Sąjūdžio tarybos narys ir Etikos komisijos pirmininkas, Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių bendrijos, Lietuvos žurnalistų draugijos, Lietuvos kaimo rašytojų sąjungos, Lietuvos laisvės kovos sąjūdžio, Vilniaus ekslibriso klubo, Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos narys Edmundas Simanaitis.

Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis savo ir Seimo vardu reiškia nuoširdžią užuojautą Edmundo Simanaičio artimiesiems ir bendražygiams. Netekties valandą parlamento vadovas šeimai linki stiprybės ir dvasios paguodos.

 

Dalia Vencevičienė

Seimo Pirmininko vyresnioji patarėja

Tel. (8 5) 239 6016, mob. 8 698 42 071

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2017-03-02 12:58
   Rimas Rudaitis