Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo nario Žygimanto Pavilionio pranešimas: „Ž. Pavilionis ragina imtis visų įmanomų diplomatinių priemonių, kad Gruzijoje opozicijos teisės nebūtų ribojamos“

2017 m. kovo 3 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai (TS-LKD) smerkia Gruzijos Aukščiausiojo Teismo sprendimą dėl ypač populiaraus ir vieno didžiausių Gruzijos televizijos kanalo „Rustavi-2“, kas dar labiau apribos opozicijos galimybes išreikšti savo poziciją Gruzijoje.

„Lietuvos integracijos į Europos Sąjungą ir NATO patirtis rodo, kad spaudos laisvė yra vienas iš svarbiausių šio proceso sėkmės garantų. TS-LKD tikisi, kad Gruzijos Vyriausybe nedelsdama imsis visų priemonių užtikrinant spaudos laisvę bei opozicijos teises savo šalyje“, – pažymi TS-LKD tarptautinis sekretorius, Seimo narys Žygimantas Pavilionis.

Parlamentaras atkreipia dėmesį į Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) susirūpinimą dėl situacijos Gruzijoje, kai minėto televizijos kanalo pertvarkymas akivaizdžiai apribos opozicijos galimybes išreikšti viešai savo nuomonę per Gruzijos žiniasklaidą. JAV oficiali pozicija – primygtinis raginimas Gruzijos Vyriausybę užtikrinti spaudos laisvę, atviros ir pliuralistinės visuomenės kūrimą, kas yra esminė Gruzijos demokratijos augimo prielaida.

Ž. Pavilionis ragina Lietuvos Vyriausybę taip pat imtis visų diplomatinių priemonių, kad šis Aukščiausiojo Teismo sprendimas būtų atšauktas, siekiant tolygaus demokratijos procesų stiprinimo šalyje bei užtikrinant opozicijai teisę laisvai reikšti savo nuomonę.

 

Kontaktams:

Seimo TS-LKD frakcijos narys

Žygimantas Pavilionis

Tel. (8 5)  239 6733

El. p. zygimantas.pavilionis@lrs.lt

   Naujausi pakeitimai - 2017-03-03 13:02
   Eglė Saulė Trembo