Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo nario Andriaus Kubiliaus pranešimas: „Gegužės 3-iosios grupė Seimui siūlo europietiškai spręsti vardų ir pavardžių rašymo dokumentuose ir tautinių mažumų atstovavimo Seime problemas“

2017 m. kovo 8 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Gegužės 3-iosios grupės vardu, Andrius Kubilius kreipėsi į Seimo Pirmininką Viktorą Pranckietį prašydamas į Seimo pavasario sesijos darbotvarkę įtraukti dviejų tautinėms bendrijoms svarbių įstatymų svarstymą. 

„Seimui siūlysime iš esmės svarstyti ir apsispręsti dėl Vardų ir pavardžių įstatymo projekto, kuriame, atsižvelgiant į Konstitucinio Teismo ir Valstybinės lietuvių kalbos komisijos rekomendacijas, siūlysime europietiškai išspręsti „w, q, x“ rašymo varduose ir pavardėse problemą. Taip pat grupė siūlys Seimo rinkimų įstatymo pataisas, kurios numatytų žemesnį rinkimų barjerą tautinių bendrijų partijoms. Tokia įstatymo pataisa leistų demokratizuoti tautinių bendrijų atstovavimo Seime procesą“, – teigia Gegužės 3-iosios grupės atstovas A. Kubilius.

 

Kreipimasis į Seimo Pirmininką.

 

Kontaktams:

Seimo narys Andrius Kubilius

Tel. (8 5)  239 6658

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2017-03-08 13:51
   Eglė Saulė Trembo