Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo nario V. Juozapaičio pranešimas: „Profesionaliojo scenos meno įstatymo pakeitimo projekte – siekis užkardyti meno įstaigų vadovų piktnaudžiavimą tarnyba bei įvesti kadencijų skaičių“

2017 m. kovo 16 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos nario Vytauto Juozapaičio iniciatyva Seimo nariai Vytautas Kernagis, Irena Degutienė, Ingrida Šimonytė, Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė, Monika Navickienė, Eugenijus Jovaiša, Arūnas Gelūnas, Vitalijus Gailius, Robertas Šarknickas parengė ir užregistravo Lietuvos Respublikos profesionaliojo scenos meno įstatymo pakeitimo projektą, kuriame siūloma nacionalinio, valstybinio ar savivaldybės teatro, ar koncertinės įstaigos vadovą atleisti iš pareigų ir nutraukti su juo sudarytą darbo sutartį, jei vadovas piktnaudžiauja valdžia, diskredituoja teatro ar koncertinės įstaigos autoritetą.

„Profesionaliojo scenos meno įstatymo pakeitimo pataisas užregistravome siekdami pagerinti teatrų ir koncertinių įstaigų veiklą, užkardyti pasitaikančius vadovų piktnaudžiavimo valdžia atvejus, jų veikla sukeltus viešųjų ir privačių interesų konfliktus, diskredituojančius teatro ar koncertinės įstaigos autoritetą“, – teigė prof. V. Juozapaitis.

Projekte taip pat siūloma sukonkretinti  Nacionalinio, valstybinio ar savivaldybės teatro, ar koncertinės įstaigos vadovo kadencijų skaičių ir nustatyti, kad vadovas gali eiti šias pareigas ne daugiau kaip 2  kadencijas iš eilės.

 

Kontaktams:

Seimo narys Vytautas Juozapaitis

Mob. 8 698 42 146

El. p. [email protected]