Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo nariai V. Simulikas ir G.Vaičekauskas Hagoje dalyvaus debatuose sveikatos politikos klausimais

2017 m. kovo 20 d. pranešimas žiniasklaidai

 

 

Seimo delegacijos Baltijos Asamblėjoje pirmininkas Valerijus Simulikas ir Seimo narys Gintaras Vaičekauskas kovo 23–25 dienomis Hagoje (Nyderlandų Karalystė) dalyvaus Beniliukso parlamento organizuojamuose debatuose „Pacientai be sienų: pašalinti kliūtis Beniliukso šalyse“. Surengti šią teminę diskusiją paskatino 2016 m. spalio 3 d. pasirašyta bendra Beniliukso šalių premjerų deklaracija. Deklaracijoje raginama pagerinti e. sveikatos paslaugų sąveiką ir sustiprinti pacientų teises tarpvalstybinės sveikatos priežiūros paslaugų srityje bei užtikrinti vienodą ir paprastą prieigą prie šių paslaugų.

Seimo nariai taip pat dalyvaus bendrame Baltijos Asamblėjos Prezidiumo ir Beniliukso parlamento biuro posėdyje, kuriame bus pasirašoma deklaracija dėl Baltijos Asamblėjos ir Beniliukso parlamento bendradarbiavimo prioritetų 2017–2018 metais.

 

Parengė

Seimo kanceliarijos Informacijos ir komunikacijos departamento

Spaudos biuro vyriausioji specialistė

Asta Markevičienė, tel. (8 5) 239 6202, el. p. [email protected]