Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Pirmininkas: Lietuva tvirtai remia reformas Gruzijoje ir padės jas įgyvendinti

2017 m. kovo 31 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis susitiko su Gruzijos Prezidentu Giorgijumi Margvelašviliu, kuris atvyko į Lietuvą oficialaus vizito paminėti bevizio ES režimo pradžią ir padėkoti Lietuvos žmonėms už paramą Gruzijai.

Seimo kanceliarijos nuotr. (aut. Olga Posaškova)

„Su Prezidentu aptarėme Gruzijos eurointegracijos pažangą. Lietuva tvirtai remia ir padeda Gruzijai vykdyti reformas“, – sakė V. Pranckietis. Seimo Pirmininko teigimu, Lietuva nuosekliai palaiko Gruzijos suverenumą ir teritorinį integralumą.

Seimo Pirmininkas kovo 19–22 dienomis darbo vizitu kartu su NB8 valstybių parlamentų pirmininkais viešėjo Gruzijoje, aptarė aktualius regionui ir ES klausimus, susijusius su Brexit, migracija, bendromis grėsmėmis ir ES ateitimi ir kt.

Nuo 2004 m. mūsų valstybė kartu Gruzijoje įgyvendino apie 170 vystomojo bendradarbiavimo projektų pilietinės visuomenės stiprinimo ir regionų plėtros srityse. Lietuva dalyvauja ES stebėjimo misijoje Gruzijoje ir vadovauja NATO paramos fondui, kuriuo siekiama išvalyti šios valstybės teritoriją nuo minų. Per 100 gruzinų karininkų mūsų valstybės lėšomis studijavo Lietuvoje. Gruzija yra artima Lietuvos dvišalė partnerė.

 

Dalia Vencevičienė

Seimo Pirmininko vyresnioji patarėja

Tel. (8 5) 239 6016, mob. 8 698 42 071

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2017-03-31 08:48
   Rimas Rudaitis