Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo nario K. Pūko pranešimas: „Dėl specialiosios tyrimo komisijos K. Pūko apkaltai tirti saviveiklos“

2017 m. balandžio 5 d. pranešimas žiniasklaidai

 

2017 m. balandžio 4 d. žinių portalas Delfi.lt pranešė, jog specialioji tyrimo komisija Kęstučio Pūko apkaltai tirti surengė neskelbtą posėdį, kuriame apklausė anoniminį liudytoją, kurio tapatybė nebus atskleidžiama, tačiau žiniasklaidai buvo atskleistas slapto liudijimo turinys, neigiamai apibūdinantis mane kaip asmenį.

Pareiškiu, jog visa žiniasklaidoje apie mane pasirodžiusi informacija yra melaginga. Slaptasis liudytojas liudijo žinomai melagingas aplinkybes.

Manau, kad paaiškėjusi specialiosios tyrimo komisijos saviveikla rengiant neskelbtus posėdžius ir savo iniciatyva renkant įrodymus kelia rimtų abejonių dėl komisijos paskirties, jos veiklos tikslo ir teisėtumo. Rengdama neskelbtus (slaptus) posėdžius, savo iniciatyva rinkdama nepatikrintą neigiamą informaciją ir ją skelbdama visuomenei kaip faktus, specialioji tyrimo komisija veikia ne kaip konstitucinis parlamentinio tyrimo instrumentas, tačiau panašėja į inkvizicijos teismo ir bulvarinės žiniasklaidos priemonės hibridą.

Iki šiol galvojau, jog teise grindžiamose valstybėse turėtų būti sudaromos galimybės kiekvienam kaltinamajam žinoti, kuo jis yra kaltinamas, turėti savo advokatą, pateikti kaltinimą paneigiančius argumentus ir įrodymus, tačiau vykstantys procesai rodo, jog Lietuvos Respublika net nepretenduoja į teise grindžiamų valstybių sąrašą.

Šiuo pranešimu viešai kreipiuosi į Respublikos Prezidentę, Konstitucinio Teismo pirmininką, generalinį prokurorą ir intelektualią Lietuvos visuomenę, siekdamas atkreipti dėmesį į tai, kaip nepasitvirtinusio seksualinio priekabiavimo skandalas, pažeidžiant visas įmanomas Seimo statuto įtvirtintas apkaltos procedūras, yra keičiamas į Kęstučio Pūko, kaip finansinio aferisto, skandalą.

Taip pat pranešu, kad pakartotinai kreipiausi į Seimo Etikos ir procedūrų komisiją dėl specialiosios tyrimo komisijos pirmininkės Dovilės Šakalienės etikos, neskelbtų ir neviešų komisijos posėdžių, draudimo man ir mano advokatams dalyvauti specialiosios tyrimo komisijos posėdžiuose, Seimo statuto pažeidinėjimo.

Pridedami dokumentai:

1) 2017-03-29 SN-S Nr. 17 Seimo nario K. Pūko kreipimasis į Seimo Etikos ir procedūrų komisiją;

2) 2017-04-05 SN-S Nr. 23 Seimo nario K. Pūko kreipimasis į Seimo Etikos ir procedūrų komisiją.

 

Daugiau informacijos:

Seimo narys Kęstutis Pūkas

Mob. 8 668 42 302

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2017-04-05 10:32
   Rimas Rudaitis