Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo narės Aušros Maldeikienės pranešimas: Grupė Seimo narių kreipėsi į VTEK dėl Seimo narių-ūkininkų

2017 m. balandžio 7 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Šiandien grupė Seimo narių kreipėsi į Vyriausiąją tarnybinės etikos komisiją su prašymu išsiaiškinti, ar Seimo nariai-ūkininkai iki 2016 metų lapkričio 14 dienos buvo nutraukę savo aktyvią ūkininkavimo veiklą ir jos nevykdo šiuo metu.

Konstitucijos 60 straipsnio 1 dalyje numatyta, kad Seimo nario pareigos, išskyrus jo pareigas Seime, nesuderinamos su jokiomis kitomis pareigomis valstybinėse įstaigose ir organizacijose, taip pat su darbu verslo, komercijos bei kitose privačiose įstaigose ar įmonėse. Šio straipsnio 3 ir 4 dalyse atitinkamai numatyta, kad Seimo narys negali gauti jokio kito atlyginimo, išskyrus atlyginimą už kūrybinę veiklą, kad Seimo nario pareigas, teises ir veiklos garantijas nustato įstatymas.

Tarp galimų Konstitucijos nurodymo nevykdančių asmenų minimi Seimo nariai Juozas Baublys, Ramūnas Karbauskis, Valius Ąžuolas, Aurimas Gaidžiūnas, Bronius Markauskas, Alfredas Stasys Nausėda, Petras Nevulis, Vytautas Rastenis, Juozas Rimkus, Viktoras Rinkevičius, Andriejus Stančikas, Audrys Šimas.

Kreipimąsi pasirašė Seimo nariai Linas Balsys, Aušra Maldeikienė, Bronislovas Matelis, Monika Navickienė, Ingrida Šimonytė.

 

Daugiau informacijos:

Seimo narė Aušra Maldeikienė

Tel. (8 5)  239 6646

   Naujausi pakeitimai - 2017-04-07 12:04
   Eglė Saulė Trembo