Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo TS-LKD frakcijos nario V. Juozapaičio pranešimas: „Siūloma naujai įvertinti buvusio kultūros ministro elgesį privačiai keliaujant už valstybės lėšas“

2017 m. balandžio 7 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos narys prof. Vytautas Juozapaitis kreipėsi į Vyriausiąją tarnybinės etikos komisiją (VTEK) prašydamas naujai įvertinti buvusio kultūros ministro Šarūno Biručio elgesį ir galimai pažeistą Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybės tarnyboje įstatymą, kai Kultūros ministerija, neturėdama tam juridinio pagrindo, apmokėjo jo kelionės pernai birželio 29–liepos 11 dienomis verslo klase išlaidas valstybės biudžeto lėšomis, nors ministro oficiali komandiruotė į JAV buvo 2016 m. birželio 29–liepos 5 dienomis.

Primename, Seimo TS-LKD frakcijos, Švietimo, mokslo ir kultūros komiteto tuometiniai nariai Vytautas Juozapaitis, Valentinas Stundys ir Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto narys Arvydas Anušauskas kreipėsi į VTEK dėl kultūros ministro Š. Biručio komandiruotės į JAV, klausdami, ar ministras nesupainiojo viešųjų ir privačių interesų ministerijos lėšomis asmeniniais tikslais keliaudamas į JAV.

Komisija iš pradžių priėmė nagrinėti Seimo narių kreipimąsi, o vėliau pranešė tyrimą nutraukianti, nes ministras grąžino pinigus už bilietus.

„Pats faktas, kad ministras grąžino pinigus, jau įrodo, jog jis savo pažeidimą pripažino. Be to, VTEK sprendimai, vadovaujant iš pareigų pašalintam Romui Valentukevičiui, kelia įtarimų dėl jų pagrįstumo. Todėl atsiradus naujoms aplinkybėms, kad po VTEK sprendimų pinigai vis dėlto buvo grąžinti, ir pasikeitus šios institucijos vadovybei, matau poreikį iš naujo teikti klausimą svarstymui“, – sako kreipimosi autorius V. Juozapaitis.

Parlamentaras pastebi požymių, kad VTEK yra pasirengusi taisyti pirmtakų padarytas klaidas ir tikisi objektyvaus situacijos išnagrinėjimo.

 

Kontaktams:

Seimo TS-LKD frakcijos narys

Vytautas Juozapaitis

Mob. 8 698 42 146

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2017-04-07 15:08
   Rimas Rudaitis