Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

PAPILDYTA. Seimo nario Kęstučio Pūko pranešimas: „Dėl Seimo Specialiosios tyrimo komisijos pirmininkės Dovilės Šakalienės savivalės“

2017 m. balandžio 12 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Pranešu, kad Vilniaus miesto apylinkės teisme iškelta civilinė byla pagal mano ieškinį dėl žiniasklaidoje paskleisto šmeižto, neva aš, Seimo narys Kęstutis Pūkas, seksualiai priekabiauju prie kandidačių į darbo vietą.

Taip pat informuoju, kad Seimo Etikos ir procedūrų komisija nusprendė pradėti tyrimą dėl Seimo narės Dovilės Šakalienės veikimo mano apkaltos procese.

Tikiu, kad teisinėje valstybėje įmanoma apsiginti teisėtomis priemonėmis, tą ir stengiuosi daryti.

Dėl Specialiosios komisijos pirmininkės Seimo narės D. Šakalienės savivalės ir visiško Konstitucinio Teismo nustatytų apkaltos proceso taisyklių ignoravimo, esu priverstas jau ketvirtą kartą kreiptis į Seimo Etikos ir procedūrų komisiją, informuodamas ją apie tęstinius, sistemingus ir sąmoningus pažeidimus mano, Seimo nario K. Pūko, apkaltos procese.

Pabrėžiu, kad Specialiosios komisijos pirmininkė D. Šakalienė veikia absoliučiai priešingai Konstitucinio Teismo nustatytoms apkaltos proceso taisyklėms, t. y., posėdžius sąmoningai rengia man už akių, slapta ir „labai operatyviai“; mane bei mano teisėtus atstovus išvaro iš posėdžių. Aš, Seimo narys K. Pūkas, iki šiol net nesu supažindintas su kaltinimais ir tik iš viešosios erdvės – žiniasklaidos – sužinojau, kad Specialioji komisija, pasirodo, jau tiria ir jos pačios įslaptintų asmenų kaltinimus  man.

Toks Specialiosios komisijos pirmininkės veikimas, prieštaraujantis aiškioms įstatymo normoms ir Konstitucinio Teismo nustatytoms taisyklėms, kuo toliau, tuo labiau panašėja į už akių bandomą įvykdyti linčo teismą mano atžvilgiu, todėl negali būti toleruojamas teisinėje valstybėje.

 

Papildoma informacija

 

Daugiau informacijos;

Seimo narys  Kęstutis Pūkas

Mob. 8 668 42 302

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2017-04-12 12:46
   Rimas Rudaitis