Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo nario Andriaus Kubiliaus pranešimas: „A. Kubilius kreipėsi į Ministrą Pirmininką ir Seimo Pirmininką dėl Vyriausybės veiklos ataskaitos papildymo prioritetais

2017 m. balandžio 13 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos narys Andrius Kubilius kreipėsi į Ministrą Pirmininką Saulių Skvernelį ir Seimo Pirmininką Viktorą Pranckietį dėl artimiausio laikotarpio Vyriausybės prioritetų atspindėjimo metinėje veiklos ataskaitoje.

Balandžio 3 d. Seime registruota praėjusių metų Vyriausybės veiklos ataskaita, tačiau joje nėra atsiskaitoma už praėjusios Vyriausybės veiklos rezultatus, o tik pateikiamas šalies padėties įvertinimas 2016 m. pabaigoje, nėra pakankamai išryškinama, kurie rodikliai kelia didžiausią susirūpinimą, kurios sritys reikalauja daugiausia dėmesio ir kokie numatomi Vyriausybės prioritetiniai darbai siekiant kuo skubiau panaikinti atsilikimą.

„Vyriausybės prievolė pristatyti visuomenei aiškius savo veiklos prioritetus ir planuojamus pasiekti svarbiausius rezultatus tam, kad visuomenė galėtų tai racionaliai diskutuoti, reikalauti Vyriausybės po metų atsiskaityti už savo prioritetinių įsipareigojimų įgyvendinimą ir racionaliai vertinti Vyriausybės veiklą“, – komentavo A. Kubilius.

Seimo Statuto 207 straipsnio 1 dalis įpareigoja Vyriausybę ne tik pateikti Seimui metinę ataskaitą, bet joje taip pat aptarti artimiausio laikotarpio Vyriausybės veiklos prioritetus. A. Kubilius kviečia Vyriausybę dar iki ataskaitos pristatymo Seime pateikti Seimui svarstyti prioritetinius šių metų darbus bei numatomus pažangos rodiklių pokyčius, kurie aiškiai parodytų Vyriausybės įsipareigojimą pagerinti padėtį ir įgyvendinti neatidėliotinas priemones.

 

A. Kubiliaus kreipimasis.

 

Hermantė Brandišauskaitė

LR Seimo TS-LKD frakcijos

Viešųjų ryšių grupė

Tel. (8 5)  239 6514, mob. 8 635 81 440

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2017-04-13 15:30
   Eglė Saulė Trembo