Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Trečiadienį Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis su Respublikos Prezidente Dalia Grybauskaite aptars teisinį kelią dvigubos pilietybės klausimui spręsti

2017 m. balandžio 19 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Kovo 19 d., trečiadienį, 10 val. Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis susitiks su Respublikos Prezidente Dalia Grybauskaite. Susitikimo metu bus aptartas dvigubos pilietybės teisinis reguliavimas. Seime yra parengta daugiau kaip šimto parlamentarų iniciatyva, kad Lietuvos pilietybę galėtų išsaugoti NATO ir Europos Sąjungos valstybės pilietybę įgiję Lietuvos piliečiai.

Susitikimo metu taip pat bus aptartas Viešųjų pirkimų įstatymas ir korupcijos pažabojimas savivaldybėse, aptartos Žemės įstatymo pataisos bei valstybinės žemės valdymo decentralizavimo pasekmės.

 

 

Dalia Vencevičienė

Seimo Pirmininko vyresnioji patarėja

Tel. (8 5) 239 6016, mob. 8 698 42 071

El. p. [email protected]