Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo nario K. Pūko pranešimas: „Kreipimasis į Seimo narius ir visuomenę“

2017 m. balandžio 25 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Šiandien viešai kreipiausi į Seimo narius pateikdamas įrodymus, kiek iš viso vyko Seimo specialiosios tyrimo komisijos* posėdžių, iš kurių man, Seimo nariui Kęstučiui Pūkui, buvo leista dalyvauti tik paskutiniame. Kai kuriuose posėdžiuose buvo leista dalyvauti mano advokatams, tačiau buvo draudžiama mano gynėjams užduoti klausimus posėdžių dalyviams bei teikti paaiškinimus mano vardu. Toks apkaltos procesas yra nesuderinamas su Konstitucinio Teismo suformuotais apkaltos proceso principais.

Seimo Etikos ir procedūrų komisijai aš, Kęstutis Pūkas, pateikiau 5 motyvuotus skundus dėl sistemingų ir tęstinių Komisijos (jos pirmininkės D. Šakalienės) daromų pažeidimų mano apkaltos procese. Etikos ir procedūrų komisija nusprendė pradėti tyrimą. Mano turimais duomenimis, iki 2017 m. balandžio 24 d. šie mano skundai įgaliotų asmenų dar nebuvo pradėti nagrinėti.

Žinodamas, kad Komisija savo išvadas Seimui turi pateikti iki 2017 m. gegužės 1 d., tačiau iki to laiko neketina man sudaryti galimybės susipažinti su Komisijos tirta medžiaga, esu įsitikinęs, jog Komisijos darbas turi būti pratęstas iki 2017 m. birželio 1 d., nes būtina sulaukti Seimo Etikos ir procedūrų komisijos vertinimo dėl Seimo statuto bei Seimui privalomų Konstitucinio Teismo nutarimų pažeidimo.

 

*Specialioji tyrimo komisija Seimo Etikos ir procedūrų komisijos teikimo pradėti apkaltos procesą Lietuvos Respublikos Seimo nariui Kęstučiui Pūkui pagrįstumui ištirti ir išvadai dėl pagrindo pradėti apkaltos procesą parengti

 

Pridedamas Seimo nario K. Pūko kreipimasis.

 

Daugiau informacijos:

Seimo narys Kęstutis Pūkas

Mob. 8 668 42 302

El. p. [email protected]