Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo nario D. Kreivio pranešimas: „Pirmiausia įmonė turi būti gelbstima nuo nevykusio valdymo“

2017 m. gegužės 9 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Praėjusią savaitę Energetikos komisijoje buvo svarstomas UAB „Geoterma“ klausimas. Atsiliepdamas į valstybės valdomą įmonę „Geoterma“ valdančio „Turto banko“ atstovų abejones, ar verta investuoti į šią nuostolingai veikiančią įmonę, Seimo narys Dainius Kreivys teigia, kad pirmiausia įmonė turi būti gelbstima nuo nevykusio valdymo.

„Turto bankas kartu su Lietuvos energijos gamyba įmonę valdo jau kelerius metus, tačiau per tą laiką net nebuvo įvertinta, kaip pasikeis įmonės finansiniai rezultatai, jei vandens pašildymas dujomis būtų pakeistas į biokurą. Nebuvo nieko padaryta siekiant sulyginti jos konkurencijos sąlygas su konkuruojančiais šilumos tiekėjais, kurie naudojasi valstybės teikiamomis subsidijomis, tačiau siekiama privatizuoti įmonę už grašius, kai ji dėl nevykusio valdymo atsidūrė sunkioje būklėje“, – sako Seimo narys.

D. Kreivys pažymi, kad matant sunkumus, kylančius bendrovei, jos vadovybė turėjo visas galimybes pasinaudojant Europos Sąjungos pagalba ir investuojant į biokuro katilą situaciją keisti ir turėti visiškai kitokį įmonės balansą.

„Siūlysiu Seimo Energetikos komisijai priimti sprendimą, įpareigojantį Turto banką stabdyti valstybei nenaudingą privatizavimą, sustiprinti įmonę ir tik tada spręsti, ką su ja toliau daryti“, – teigia D. Kreivys.

„Turto bankas“ valdo 76,56 proc. „Geotermos“ akcijų, AB „Lietuvos energijos gamyba“  –  23,44 proc.

 

Kontaktams:

Seimo TS-LKD frakcijos narys

Dainius Kreivys

Tel. (8 5) 239 6605

El. p. [email protected]

 

 

   Naujausi pakeitimai - 2017-05-09 11:41
   Jolanta Anskaitienė