Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis atsisveikino su Lenkijos ambasadoriumi

Seimo Pirmininko Viktoro Pranckiečio susitikimas su Lenkijos Respublikos ambasadoriumi Lietuvoje Jaroslavu Čubinsku (Jaroslaw Czubinski)

 

Gegužės 25 d. Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis susitiko su kadenciją baigiančiu Lenkijos ambasadoriumi Lietuvoje Jaroslavu Čubinskiu (Jarosław Czubiński).

Seimo Pirmininkas padėkojo ambasadoriui už Lietuvos ir Lenkijos  dvišalių  santykių stiprinimą.  

„Lenkija yra viena svarbiausių mūsų strateginių partnerių bendradarbiaujančių gynybos ir saugumo srityse, koordinuojant veiksmus NATO. Naujų iššūkių fone ypatingai svarbu siekti glaudesnės integracijos ES viduje, tiek dvišaliuose, tiek daugiašaliuose formatuose“, – sako V. Pranckietis.

Pasak parlamento vadovo, Lenkija yra svarbi partnerė regione. Santykiai su šia valstybe yra intensyvūs, palaikomi aktyvūs ryšiai įvairiose srityse – saugumo, ekonomikos, energetikos, transporto, turizmo, kultūros ir kt.