Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo nario A. Anušausko pranešimas: „A. Skardžiaus galimą prekybą poveikiu ir interesų konfliktus turi įvertinti teisėsauga bei VTEK“

2017 m. birželio 14 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Žiniasklaidoje pasirodė informacija, kad Seimo narys Artūras Skardžius kasmet gauna dešimtis tūkstančių eurų iš energetikos verslininkų, kurių interesus gina Seime. Naujienų portalo 15 min atlikto tyrimo duomenimis, A. Skardžius vėjo verslininkams nuomoja jam Šilutės rajone priklausantį žemės sklypą, kuriame stovi vėjo jėgainių parkas, ir gauna gerokai didesnę nuomos kainą nei šalia esančių sklypų savininkai.

Atkreiptinas dėmesys, kad A. Skardžius aktyviai dalyvauja rengiant, svarstant ir priimant teisės aktus, susijusius su elektros energija ir atsinaujinančiais ištekliais. Šiuo metu būtent dėl priešiškos A. Skardžiaus pozicijos yra vilkinamas dabartinės tvarkos dėl jėgainių statybos, kurią Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) įvertino kaip ydingą ir sudarančią prielaidas korupcijai, pataisų priėmimas.

Seimo TS-LKD frakcijos nario Arvydo Anušausko nuomone, tokie atvejai atskleidžia vis dar neįveikiamas potencialios korupcijos džiungles, žemina Seimo autoritetą bei kelia dar didesnį visuomenės nepasitikėjimą valdžia.

Šios situacijos aiškinimosi turi imtis Vyriausioji tarnybinės etikos komisija ir nustatyti, ar A. Skardžius nesupainiojo viešųjų ir privačių interesų, proteguodamas vėjo verslininkų interesus. Tai taip pat atveria galimybę STT tyrimui dėl galimos prekybos poveikiu, kurios rezultatas – Seime priimti vėjo energetikos verslui palankūs sprendimai ir iš to paties verslo gautos pajamos.

 

Kontaktams:

Seimo narys Arvydas Anušauskas

Mob. 8 698 42 263

El. p. [email protected]

 

   Naujausi pakeitimai - 2017-06-14 14:41
   Jolanta Anskaitienė