Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Aplinkos apsaugos komiteto pirmininko K. Mažeikos pranešimas: „Siekiame urėdijų pertvarką įtvirtinti artimiausiomis savaitėmis“

2017 m. birželio 21 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Aplinkos apsaugos komitetas po konsultacijų su teisininkais nusprendė atidėti urėdijų pertvarką įtvirtinančių teisės aktų svarstymą iki kol komitete bus gauta ekspertinio vertinimo išvada.

„Buvome patikinti, kad ekspertų išvados sulauksime iki birželio 26 dienos, todėl atidėjome visų su urėdijų valdymo pertvarka susijusių teisės aktų paketų svarstymą ir planuojame tai padaryti birželio 27 dieną. Tai leis pradėti įgyvendinti vieną iš pagrindinių Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos planuotų valstybės valdomų įmonių pertvarkos uždavinių dar šią Seimo pavasario sesiją, o pertvarkytos urėdijos pagal naują tvarką pradėtų dirbti nuo 2018-ųjų pradžios“, – sako Seimo Aplinkos apsaugos komiteto pirmininkas Kęstutis Mažeika.

Dėl urėdijų pertvarkos komitetas jau yra gavęs Vyriausybės išvadą.

 

Komiteto pirmininko K. Mažeikos komentarai žiniasklaidai numatomi trečiadienį, po Aplinkos apsaugos komiteto posėdžio (preliminari posėdžio pabaiga – apie 12 val., III rūmai, 218b kab.).

 

 

Daugiau informacijos:

Seimo Aplinkos apsaugos komiteto pirmininkas Kęstutis Mažeika

Mob. 8 668 42 139

El. p. [email protected]

 

LVŽS infocentras

[email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2017-06-21 10:22
   Rimas Rudaitis