Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis vyksta į Vašingtoną

2017 m. birželio 23 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis birželio 26 d., pirmadienį išvyksta į Vašingtoną (Jungtinės Amerikos Valstijos), kur dalyvaus NB8 parlamentų pirmininkų susitikime su Atstovų Rūmų Pirmininku Polu Rajanu (Paul Ryan), JAV Prezidento administracijos atstovais, senatoriais ir kitais JAV pareigūnais. Parlamentų vadovai aptars transatlantinių ryšių stiprinimą, tarsis dėl bendrų priemonių įveikiant naujai kylančius iššūkius.

Seimo Pirmininkas su JAV viceprezidento kabineto nariais aptars saugumo klausimus, taip pat susitiks su už tarptautinę prekybą atsakingais pareigūnais, lietuvių bendruomene Vašingtone ir Niujorke.

 

Informaciją parengė

Dalia Vencevičienė

Seimo Pirmininko vyresnioji patarėja

Tel. (8 5) 239 6016, mob. 8 698 42 071

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2017-06-23 12:44
   Eglė Saulė Trembo