Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo TS-LKD frakcijos pranešimas: „Dėl galimo neleistino poveikio VTPSI darbuotojams – kreipimasis į Generalinę prokuratūrą“

2017 m. liepos 21 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos nariai seniūno pavaduotoja Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė ir Mykolas Majauskas kreipėsi į Generalinę prokuratūrą dėl buvusios Valstybinės teritorijų planavimo ir statybos inspekcijos (VTPSI) vadovės L. Nalivaikienės veiksmų.

Kreipimesi Seimo nariai prašo Generalinio prokuroro Evaldo Pašilio apginti viešąjį interesą ir ištirti žiniasklaidoje pasirodžiusią informaciją dėl L. Nalivaikienės galimo neleistino poveikio VTPSI darbuotojams ir visai institucijai, siekiant paveikti šios institucijos sprendimus dėl advokatų kontoros, kurioje šiuo metu dirba L. Nalivaikienė, atstovaujamų statybų projektų vystymo. Be to, viešojoje erdvėje pasirodė nauji faktai dėl galimai vykdyto spaudimo Palangos savivaldybei, kad ši patvirtintų detalųjį planą L. Nalivaikienės galimai atstovaujamų vystytojų projektui.

„Remiantis žiniasklaidoje pateikiama informacija, kyla įtarimų, kad L. Nalivaikienės veiksmai galėjo būti ir daug platesni, apimantys daugiau objektų ir galėjo turėti korupcinį pobūdį. Todėl kreipėmės į Generalinę prokuratūrą su prašymu patikrinti ir ištirti pateiktą informaciją, susijusią su L. Nalivaikienės veikla tiek būnant VTPSI direktore, tiek jai pasitraukus iš valstybės tarnybos“, – rašoma Seimo narių kreipimesi.

Primename, jog devynerius metus inspekcijai vadovavusi ir 2017 m. vasarį iš vadovės pareigų atsistatydinusi L. Nalivaikienė šiuo metu dirba advokatų kontoroje „Sorainen“, kuri atstovauja daugelį probleminių statybų vystytojų, įskaitant statybas Vilniuje, Birutės g. 40 bei UAB „Misionierių sodai”, dėl kurių projekto kontoros advokatai bylinėjasi su VTPSI. Nustatyta, kad daugiausiai, bent 14 L. Nalivaikienės skambučių buvusiems pavaldiniams vyko gegužės mėnesį, ir tai sutampa su „Misionierių sodų” projekto skandalo piku.

 

Kontaktams:

 

Seimo narys Mykolas Majauskas

Tel. (8 5) 239 6959

El. p. Mykolas.Majauskas@lrs.lt

 

 

Seimo narė Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė

Tel. (8 5) 239 6657

El. p. Radvilė.Morkū[email protected]