Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Pirmininkui Viktorui Pranckiečiui įteiktas pirmojo laipsnio Garbės kadeto ženklas

2017 m. liepos 26 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Dž. G. Barysaitės nuotr.

 

Šiandien Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis priėmė Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjaus atstovus, kurie Seimo Pirmininkui įteikė pirmojo laipsnio Garbės kadeto ženklą.

V. Pranckietis priimdamas apdovanojimą tikino, kad šis garbės ženklas yra labai reikšmingas, o Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjaus veikla itin svarbi patriotiškai auklėjant jaunus žmones. „Man buvo didelė garbė priimti šitą apdovanojimą“, – sakė parlamento vadovas. V. Pranckiečiui šis apdovanojimas skirtas už Tėvynės meilės ir pilietiškumo pavyzdį, nuolatinį dėmesį Lietuvos jaunajai kartai.

 

Dž. G. Barysaitės nuotr.

 

Pirmojo laipsnio Garbės kadeto ženklas yra įteikiamas aukščiausiems šalies vadovams. Šiais metais šiuo ženklu buvo apdovanota Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, praėjusiais metais – buvęs Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius.

 

Parengė

Informacijos ir komunikacijos departamento

Ryšių su visuomene skyriaus vyresnioji specialistė

Julija Gorovniovaitė

Tel. (8 5) 239 6210, el. p. [email protected]