Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo nario G. Landsbergio pranešimas: „Kaunas privalo išlikti žalias miestas“

2017 m. rugpjūčio 17 d. pranešimas žiniasklaidai

           

Kauno Žaliakalnio ir kituose miesto rajonuose savivaldybei vykdant gatvių rekonstrukcijos darbus pradėtas masinis prie gatvių augančių medžių kirtimas. Kilus bendruomenės pasipiktinimui dėl to, kad medžiai kertami neatsižvelgiant į jų dendrologinę būklę, Seimo narys Gabrielius Landsbergis ragina siekti dialogo, paaiškinti, kas laukia miesto gatvių ir kitų žaliųjų zonų po rekonstrukcijos.

„Vien jau Žaliakalnio vardas sako, kad Kauno miesto centrinė dalis visados išsiskyrė ne tik unikalia architektūra, bet ir savo gamta, žalia aplinka. Todėl masinis medžių kirtimas, neatsižvelgiant į jų būklę ir nepriklausomų ekspertų vertinimą, kelia daug klausimų ir natūralų bendruomenės pasipiktinimą. Šis nepasitenkinimas tik stiprėja, kai savivaldybės vadovai nesiima asmeniškai paaiškinti, kas ir kodėl yra daroma. Miesto vadovai privalo nevengti dialogo su visuomene ir atsakyti į žmonių užduodamus klausimus, paaiškinti, kodėl medžiai kertami ir kaip jie bus atsodinami. Kaunas privalo išlikti žalias miestas,“ – teigia Centro-Žaliakalnio vienmandatėje apygardoje išrinktas Seimo narys, TS-LKD pirmininkas G. Landsbergis.

G. Landsbergis ketina artimiausiomis savaitėmis inicijuoti susitikimą su savivaldybės meru Visvaldu Matijošaičiu ir už medžių kirtimą bei gatvių rekonstrukciją atsakingais savivaldybės pareigūnais, aptarti susidariusią situaciją.

 

Kontaktams:

Hermantė Brandišauskaitė

TS-LKD Viešųjų ryšių grupė

Tel. (8 5) 239 6514

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2017-08-17 09:59
   Jolanta Anskaitienė