Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Pirmininkas dalyvaus Šiaurės ir Baltijos valstybių parlamentų pirmininkų susitikime

2017 m. rugpjūčio 18 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis rugpjūčio 21–23 dienomis su darbo vizitu lankysis Norvegijoje. Seimo Pirmininkas dalyvaus Šiaurės ir Baltijos valstybių (NB8) parlamentų pirmininkų susitikime Lilehameryje. 

Susitikimo metu parlamentų pirmininkai kalbėsis apie kylančius iššūkius regionui – energetinį ir kibernetinį saugumą, hibridines grėsmes, terorizmą. Didelis dėmesys bus skiriamas demokratijos plėtrai Rytų partnerystės valstybėse.

Seimo Pirmininkas susitikimuose akcentuos konfliktą Ukrainoje ir santykius su Rusija. „Saugumo situacija Ukrainoje blogėja ir išlieka pavojus, kad ji blogės toliau, todėl Lietuva remia JAV sprendimą išplėsti ir pagilinti sankcijas Rusijai, kuri nerodo absoliučiai jokio noro įgyvendinti Minsko susitarimus. Lietuva remia Ukrainos siekius tapti Muitų sąjungos ir Šengeno nare, kai Ukraina bus pasiruošusi,“ – teigia Seimo Pirmininkas V. Pranckietis.

NB8 yra aštuonios Šiaurės ir Baltijos valstybės – Suomija, Švedija, Danija, Norvegija, Islandija, Lietuva, Latvija, Estija, kurios nuo 1992 metų reguliariai bendradarbiauja įvairiose srityse ir politiniuose lygmenyse. Parlamentų pirmininkų susitikimas – kasmetinis renginys, vykstantis rugpjūčio mėnesį.

 

Parengė Gintarė Žukaitė

Seimo Pirmininko sekretoriato vadovė

Tel. (8 5)  239 6004, el. p. [email protected]

 

   Naujausi pakeitimai - 2017-08-18 10:51
   Jolanta Anskaitienė