Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Pirmininko vadovaujama delegacija vyksta oficialaus vizito į Ukrainą (papildyta)

2017 m. rugpjūčio 30 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis ir jo vadovaujama delegacija rugpjūčio 31 – rugsėjo 2 dienomis vyksta į Ukrainą. Oficialaus vizito metu Kijeve parlamento vadovas susitiks su aukščiausiais Ukrainos pareigūnais: Aukščiausiosios Rados Pirmininku Andrijumi Parubijumi, Ministru Pirmininku Vladimiru Groismanu, Ukrainos Prezidentu Piotru Porošenka.

Seimo Pirmininko vadovaujama delegacija taip pat vyks į Chersoną, kur dalyvaus Lietuvos ir Ukrainos verslo forumo atidaryme, susitiks su Chersono srities gubernatoriumi, apsilankys Chersono jūrų uoste.

Vizito metu numatytas susitikimas su Krymo totorių Medžliso atstovais ir bendruomene bei apsilankymas Novoaleksejevkos mokykloje, kur rugsėjo 1-ąją turėtų būti atidaryta pirmoji Krymo totorių klasė.

Vizitas organizuojamas Chersono srities gubernatoriaus kvietimu siekiant plėtoti tarpregioninį Lietuvos ir Ukrainos bendradarbiavimą.

Pasak Seimo Pirmininko Viktoro Pranckiečio, Lietuva yra aktyviausia Ukrainos europinių ir euroatlantinių tikslų gynėja tarptautinėje arenoje. Lietuva remia Ukrainos siekius tapti Muitų sąjungos su ES ir Šengeno erdvės nare bei toliau skatins ES ir tarptautinę bendruomenę laikytis griežtos pozicijos dėl neteisėtų Rusijos veiksmų Ukrainoje.

Oficialaus vizito į Ukrainą delegaciją sudaro Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis, Seimo Pirmininko pavaduotojai Irena Degutienė ir Gediminas Kirkilas, Seimo nariai Juozas Olekas ir Virginijus Sinkevičius.

 

Parengė

Seimo kanceliarijos Informacijos ir komunikacijos departamento

Spaudos biuro vyriausioji specialistė

Asta Markevičienė, tel. (8 5) 239 6202, el. p. [email protected]