Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis sveikina visus su Mokslo ir žinių diena

2017 m. rugsėjo 1 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis sveikina su Mokslo ir žinių diena. Parlamento vadovas šiomis dienomis oficialiu vizitu vieši Ukrainoje.

„Ši rugsėjo 1-oji man kitokia – lankausi Ukrainoje, kurioje susitinka du pasauliai – karo siaubo, okupacijos ir gražaus, taikaus gyvenimo viltis. Po pietų dalyvausiu Geničesko mokyklos Krymo totorių klasės atidaryme. Čia darbą pradės mokytojai, kurie skleis ne tik žinias, bet ir ugdys vaikų pilietiškumą, augins vieningos, neokupuotos ir laisvos Ukrainos dvasią. Visiems vaikams, studentams, mokytojams ir tėvams linkiu gražios šventės!“ – sako Viktoras Pranckietis.

Parlamento vadovas teigia, kad tik žinios ir mokslas leido visai žmonijai ir kiekvienam žmogui asmeniškai pasiekti didelių laimėjimų. Tai įrankis, laiduojantis mūsų ateitį, skatinantis puoselėti praeitį ir užtikrinantis dabartį. Mokslo ir žinių dienos proga Seimo Pirmininkas linki Lietuvos mokiniams ir studentams kas rytą pabusti su žinių alkio jausmu, pedagogams – pasotinti jaunus žmones išmintimi, o tėvams – visada atrasti laiko vaikams ir įkvėpti juos savo geru pavyzdžiu ir darbais.

 

Seimo Pirmininko sekretoriatas

Tel. (8 5)  239 6002

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2017-09-01 11:19
   Eglė Saulė Trembo