Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo narės M. Navickienės pranešimas: „Lyčių lygybės liniuotės“ tyrimo pristatymas Seime

2017 m. rugsėjo 8 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Rugsėjo 11 d., pirmadienį, 12 val. Seime, Kazimiero Antanavičiaus salėje (III rūmai) vyks „Lyčių lygybės liniuotės“ žvalgomojo tyrimo pristatymas, kurį organizuoja Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos narė Monika Navickienė.

Anot apklausą atlikusio „Kurk Lietuvai“ projektų vadovo Donato Paulausko, apklausus 820 darbuotojų iš dešimties ministerijų paaiškėjo, kad ministerijoms sunkiai sekasi įgyvendinti lyčių lygybės principus. Ministerijose dirbančių moterų karjeros galimybės yra blogesnės, jos jaučiasi vertinamos prasčiau ir gauna vidutiniškai mažesnius atlyginimus. 

M. Navickienės teigimu, svarbu, kad tiek moterys, tiek vyrai jaustųsi vienodai vertinami visuomenės dalyviai. Valstybė turi dirbti tam, kad būtų pašalintas stereotipinis mąstymas dėl vyrų ar moterų socialinės, darbo ar šeimos padėties. Tiek vyrams, tiek moterims privalo būti sudarytos vienodos galimybės dirbti ir būti socialiai aktyviems.

 „Lyčių lygybės liniuotės“ tyrimo pristatymas yra atviras visuomenei. Seimo narė M.  Navickienė tikisi, kad tyrimo pristatymas paskatins konstuktyvesnį visuomenės ir valstybės dialogą apie lyčių lygybės bei lygių galimybių padėtį Lietuvoje.

 

Kontaktams:

Greta Radiul

Seimo narės Monikos Navickienės padėjėja-sekretorė

Mob. 8 612 07 114

El. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2017-09-08 13:11
   Jolanta Anskaitienė