Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis: Lietuva ir Izraelis vienodai supranta situaciją pasaulyje ir užduotis, kurias būtina atlikti siekiant saugumo

2017 m. rugsėjo 13 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo kanceliarijos (aut. Dž. G. Barysaitė) nuotrauka

 

Trečiadienį, rugsėjo 13 d., Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis susitiko su  oficialaus vizito į Lietuvą atvykusia Izraelio Valstybės Kneseto Pirmininko Juli Joelio Edelšteino vadovaujama delegacija. Lietuvos ir Izraelio parlamentų pirmininkai kartu su abiejų valstybių parlamentarais aptarė geopolitinius ir saugumo iššūkius, naujai iškylančias hibridines grėsmes. Pasak V. Pranckiečio, Lietuva ir Izraelis vienodai supranta situaciją pasaulyje ir užduotis, kurias būtina atlikti siekiant saugumo.

„Mūsų bendradarbiavimas saugumo srityje intensyvėja. Žinome, kad kibernetinės grėsmės nepripažįsta sienų, todėl tarptautinis bendradarbiavimas šioje srityje, dalinantis žiniomis bei gerąja praktika ypatingai svarbus“, – sakė Seimo Pirmininkas.

Susitikime aptartas augantis ekonominis bendradarbiavimas, auganti prekyba, didėjantis turistų iš Izraelio skaičius. Pasidžiaugta sėkmingu bendradarbiavimu mokslo, technologijų ir inovacijų, ypač gyvybės mokslų, srityse.

„Matome dar didesnį potencialą vystyti bendradarbiavimą aukštųjų technologijų sektoriuose, tokiuose kaip biotechnologijos, farmacija, medicinos įranga, inžinerinė pramonė, medicinos mokslinių tyrimų ir švietimo srityse“, – po susitikimo sakė V. Pranckietis.

Pasak jo, Lietuva didžiuojasi savo turtinga istorija ir tautinio kultūros paveldo gausa. Džiugina konstruktyvus ir draugiškas Lietuvos ir pasaulyje dirbančių žydų organizacijų bei Lietuvos žydų bendruomenės bendradarbiavimas.

 

Seimo kanceliarijos (aut. Dž. G. Barysaitė) nuotrauka

Susitikime taip pat dalyvavo Kneseto narė Michal Rozin, Izraelio ambasadorius Lietuvoje Amiras Maimonas, Seimo Užsienio reikalų komiteto pirmininkas Juozas Bernatonis, Ekonomikos komiteto pirmininkas  Virginijus Sinkevičius,  Tarpparlamentinių ryšių su Izraelio Valstybe grupės pirmininkas, Užsienio reikalų komiteto narys Emanuelis Zingeris, Lietuvos ambasadorius Izraelio Valstybėje Edminas Bagdonas.

 

Informaciją parengė:

Dalia Vencevičienė

Seimo Pirmininko vyresnioji patarėja

Tel. (8 5)  239 6016, mob. 8 698 42 071

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2017-09-13 10:54
   Eglė Saulė Trembo