Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis susitiks su Lenkijos ambasadore Uršula Doroševska

2017 m. rugsėjo 14 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Rugsėjo 15 d. Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis susitiks su Lenkijos Respublikos ambasadore Lietuvoje Uršula Doroševska (Urszula Doroszewska). Susitikimo metu bus aptartos Lietuvos ir Lenkijos bendradarbiavimo aktualijos saugumo, gynybos, energetikos, ekonomikos, švietimo ir kultūros klausimais.

„Bendradarbiavimas įvairiuose formatuose tarp mūsų šalių tampa vis aktyvesnis“, – sako Seimo Pirmininkas ir džiaugiasi abipusėmis iniciatyvomis stiprinant Lietuvos ir Lenkijos glaudesnę partnerystę.

Susitikimo darbotvarkėje taip pat numatyta aptarti bendras iniciatyvas Ukrainai, rugsėjo 26–27 d. planuojamą Lenkijos Seimo Maršalkos Mareko Kuchčinskio vizitą į Vilnių.

Susitikimas vyks 11 val. Seimo Pirmininko kabinete. Tai bus pirmasis Seimo Pirmininko ir ambasadorės U. Doroševskos susitikimas. Ji darbą Lietuvoje pradėjo šių metų rugpjūtį.

 

Informaciją parengė:

Dalia Vencevičienė

Seimo Pirmininko vyresnioji patarėja

Tel. (8 5) 239 6016, mob. 8 698 42 071

El. p. [email protected]