Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo narės R. Morkūnaitės-Mikulėnienės pranešimas: „Kiekvienos ES šalies vartotojas turi gauti tos pačios kokybės produktą“

2017 m. rugsėjo 21 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos seniūno pavaduotoja Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė rugsėjo 22 d., penktadienį, 10 val. kviečia į apskritojo stalo diskusiją-klausymus apie ES vartotojų teisę įgyti ir vartoti vienodos sudėties ir kokybės produkciją (Kazimiero Antanavičiaus salė, Seimo III r.).

Šis susitikimas inicijuojamas po viešai pasirodžiusių Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos tyrimo išvadų apie Rytų ir Vakarų Europos valstybių rinkoms tiekiamos produkcijos skirtumus ir galimą prastesnės kokybės produktų, pasiekiančių Lietuvą, sudėtį.

 „Produkto modifikavimas, pritaikant jį skirtingoms rinkoms nedraudžiamas, tačiau tai neturėtų būti daroma maisto kokybės sąskaita. Taip pat nėra draudžiama sumažinti produkto kainą, naudojant pigesnius ingredientus, tačiau kai kuriais iš tirtų atvejų įvairiose šalyse galimai prastesnės kokybės produktas buvo ne tik panašios kainos, bet ir brangesnis. Tad ilgų metų diskusija ir kova dėl maisto kokybės, artėja prie apčiuopiamų rezultatų – kiekvienoje ES valstybėje narėje gauti tos pačios kokybės produktą, jei prekės ženklas tas pats“, – pabrėžė Seimo narė R. Morkūnaitė-Mikulėnienė.

R. Morkūnaitė-Mikulėnienė 2009–2014 metų kadencijoje dirbo Europos Parlamento Aplinkos, visuomenės sveikatos ir maisto saugos (ENVI) komitete, kuriame pirmąkart buvo iškelti maisto saugos ir kokybės klausimai.

 

Diskusijoje dalyvaus:

Žemės ūkio ministerijos kanclerė Dalia Miniataitė;

Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos l.e.p. direktorė Neringa Baronienė;

Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos direktoriaus pavaduotojas Deividas Kliučinskas;

taip pat Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos tyrimą atlikę atstovai;

Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje vadovo pavaduotoja Laimutė Pilukaitė;

Asociacijos „Lietuvos maisto pramonė“ direktorė Irma Pilipienė;

UAB „Dr. Oetker Lietuva“ atstovas –  direktorius Sergej Polovčenko;

UAB „Nestle Baltics“ korporatyvinių reikalų vadovė Ariana Rastauskaitė.

 

 

Kontaktams:

Seimo narė Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė

Tel. (8 5) 239 6657

El. p. [email protected]

 

   Naujausi pakeitimai - 2017-09-21 12:23
   Jolanta Anskaitienė