Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis susitiko su Kuveito Nacionalinės Asamblėjos delegacija

2017 m. spalio 3 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis susitiko su Kuveito Nacionalinės Asamblėjos delegacija, vadovaujama Lietuvos ir Kuveito parlamentinių ryšių grupės vadovo Šuaibo Šababo Al-Muvaizrio. Susitikime aptartas Lietuvos ir Kuveito bendradarbiavimas, saugumo situacija Europos ir Artimųjų Rytų regionuose.

Seimo kanceliarijos nuotr. (aut. Olga Posaškova)

 

Pasak parlamento vadovo, Lietuva vertina Kuveito pastangas siekiant taikos Artimuosiuose Rytuose.

Susitikimo metu taip pat aptarti Lietuvai ir Europos regionui aktualūs klausimai, kalbėta apie ryšių su Kuveitu stiprinimą ir bendradarbiavimą ekonomikos, mokslo ir kultūros srityse. Seimo Pirmininko teigimu, reguliarūs vizitai, politinės konsultacijos suartina valstybes, skatina prekybą ir investicijas.

Seimo kanceliarijos nuotr. (aut. Olga Posaškova)

 

Viktoras Pranckietis pakvietė Kuveito delegaciją atvykti į Baltijos gyvybės mokslų forumą („Life Sciences Baltic“, LSB), kuris vyks 2018 m. Vilniuje. Baltijos regione LSB yra vienintelis forumas, kuriame pristatomos pasaulinės klasės biotechnologijos, farmacija ir medicininė įranga. Renginys suburia vadybininkus ir ekspertus iš viso pasaulio.

Kuveitas – konstitucinė monarchija, turtinti seniausią Persų įlankos šalyse tiesiogiai renkamą parlamentą.

 

 

Daugiau informacijos:

Dalia Vencevičienė

Seimo Pirmininko vyresnioji patarėja

Tel. (8 5) 239 6016, mob. 8 698 42 071

El. p. [email protected]