Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Pirmininko Viktoro Pranckiečio vadovaujama delegacija vyks į Rumuniją

2017 m. spalio 13 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Pirmininko Viktoro Pranckiečio vadovaujama delegacija spalio 15–17 dienomis vyks oficialaus vizito į Bukareštą (Rumunija).

Vizito darbotvarkėje numatyti susitikimai su Rumunijos valdžios atstovais: Senato Pirmininku Kelinu Popesku Teričianu (Călin Popescu-Tǎriceanu), Deputatų Rūmų Pirmininku Liviu Dragnia (Liviu Dragnea), Ministro Pirmininko pavaduotoja, aplinkos ministre Graciela Gavrilesku (Grațiela Gavrilescu) ir užsienio reikalų ministru Teodoru Meleškanu (Teodor Meleșcanu), parlamentinės Rumunijos ir Lietuvos draugystės grupės nariais.

Susitikimuose bus kalbama apie glaudesnį dvišalį valstybių bendradarbiavimą saugumo bei ekonomikos srityse. Taip pat diskutuojama apie Rytų partnerystės valstybių ateitį, ypač didelis dėmesys bus skiriamas Moldovoje vykstantiems procesams.

Seimo delegacija taip pat dalyvaus Rumunijos ir Lietuvos verslo forumo atidaryme Rumunijos prekybos ir pramonės rūmuose.

Kartu su Seimo Pirmininku V. Pranckiečiu į Rumuniją vyks Seimo Socialinių reikalų ir darbo komiteto pirmininkas, Tarpparlamentinių ryšių su Rumunija grupės pirmininkas Algirdas Sysas, Europos reikalų komiteto nariai Virgilijus Poderys (Ekonomikos komiteto narys) ir Rūta Miliūtė (Užsienio reikalų komiteto narė).

 

Parengė

Informacijos ir komunikacijos departamento

Spaudos biuro vyriausiasis specialistas

Rimas Rudaitis

Tel. (8 5)  239 6132, el. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2017-10-13 14:24
   Rimas Rudaitis