Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo TS-LKD frakcijos seniūno Gabrieliaus Landsbergio pranešimas: „Dėl opozicijos teisių užtikrinimo – kreipimasis į Ministrą Pirmininką ir Seimo Pirmininką“

2017 m. spalio 19 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos seniūnas Gabrielius Landsbergis kreipėsi į Ministrą Pirmininką Saulių Skvernelį ir Seimo Pirmininką Viktorą Pranckietį dėl Seimo opozicijos teisių užtikrinimo.

Spalio 18 d. TS-LKD frakcija kreipėsi į sveikatos apsaugos ministrą Aurelijų Verygą, kviesdama jį atvykti į frakcijos posėdį ir atsakyti į klausimus dėl sveikatos apsaugos viceministrų ir ministro patarėjų veiksmų. Ministras atsisakė dalyvauti posėdyje, nors buvo suteikta galimybė pasirinkti jam asmeniškai tinkamesnį laiką bei nepateikė alternatyvaus susitikimo laiko, taip parodydamas didelę nepagarbą frakcijai.

Kreipimesi į premjerą ir Seimo Pirmininką G. Landsbergis prašo užtikrinti galimybę Seimo opozicijai vykdyti parlamentinės kontrolės funkciją ir gauti atsakymus iš sveikatos apsaugos ministro A. Verygos.

„Ministrui atsisakant atvykti į mūsų frakcijos posėdį, Seimo opozicija neturi galimybių vykdyti tinkamos parlamentinės kontrolės ir gauti atsakymus į valstybės sveikatos apsaugos politikai svarbius klausimus. Jeigu ministras ir toliau atsisakys atvykti į Seimą ir nevykdys konstitucinės prievolės Seimui atsiskaityti už savo veiklą, opozicijai neliks kitos galimybės, kaip tik ieškoti kitų Seimo statute ir Konstitucijoje numatytų galimybių, kad ministras galėtų atsakyti į kylančius rimtus klausimus dėl jo veiklos ir perspektyvų“, – teigė G. Landsbergis.

 

Daugiau informacijos:

Seimo TS-LKD frakcijos seniūnas

Gabrielius Landsbergis

Tel.(8 5) 239 6721, el. p. [email protected]