Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo nario Žygimanto Pavilionio pranešimas: parlamentaras kviečia į filmo „Teisingumas Sergejui – 4 metai po mirties“ peržiūrą

2017 m. lapkričio 10 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos narys Žygimantas Pavilionis lapkričio 15 d., trečiadienį, 17.30 val. kviečia į Nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos kino salėje vyksiančią filmo „Teisingumas Sergejui – 4 metai po mirties“, skirto žymaus rusų teisininko Sergejaus Magnickio atminimui, peržiūrą. Renginyje be Seimo nario dalyvaus ir su žiūrovais diskutuos TS-LKD pirmininkas Gabrielius Landsbergis ir parlamentaras Laurynas Kasčiūnas.

Sergejus Magnickis buvo neeilinis teisininkas, dirbęs Maskvoje veikiančioje teisinėje įmonėje ir atskleidęs kol kas didžiausią Rusijos istorijoje valdžios korupcinę schemą. Už tai S. Magnickis buvo be teismo sprendimo kalinamas ir galiausiai nukankintas viename Maskvos kalėjimų.

„Renginio metu prisiminsime ne tik S. Magnickio kovą su Kremliaus oligarchais, bet ir aptarsime, kaip mes visi šiandien galime prie jos prisidėti. Dalis žmonių galvoja, kad Seime svarstomas „Magnickio aktas“ yra nukreiptas prieš rusų tautą. Tačiau yra visiškai priešingai. Norime, kad iš rusų tautos nebūtų vagiama ir ji nebūtų žudoma. Norime aiškiai pasakyti, kad atsakomybė už sunkius nusikaltimus neturi sienų“, – teigė Ž. Pavilionis.

Dokumentiniame filme „Teisingumas Sergejui – 4 metai po mirties“ („Justice for Sergei – 4 years after“) S. Magnickio artimieji pirmą kartą viešai pasakoja apie neteisėtą S. Magnickio įkalinimą ir kovą su korumpuota Kremliaus sistema.

 

Renginys yra nemokamas. Būtina registracija: https://goo.gl/xoFyXq

 

Daugiau informacijos:

Lietuvos Respublikos Seimo narys

Žygimantas Pavilionis

Mob. 8 668 42 126

El. p. Zygimant[email protected]