Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo narė R. Juknevičienė transatlantiniame parlamentarų forume diskutuos apie NATO valstybėms kylančius iššūkius

2017 m. gruodžio 7 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo narė Rasa Juknevičienė gruodžio 9–14 dienomis dalyvaus NATO Parlamentinės Asamblėjos (PA), Jungtinių Amerikos Valstijų Atlanto Tarybos ir Nacionalinio gynybos universiteto rengiamame 17-ajame transatlantiniame parlamentarų forume Vašingtone (Jungtinės Amerikos Valstijos).

„Tai lyg euroatlantinis politinių laikrodžių suderinimas parlamentiniame lygmenyje, – sako NATO PA viceprezidentė Rasa Juknevičienė, – šis forumas yra vienas svarbiausių NATO PA renginių, kuriame visų NATO šalių parlamentarai yra supažindinami su įtakingiausios Aljanso narės – JAV – strateginiais sprendimais, atvirai diskutuojama dėl Aljansui kylančių iššūkių“.

Tradiciniame kasmetiniame NATO šalių parlamentarų susitikime ketina dalyvauti virš 80 parlamentarų iš NATO valstybių, taip pat JAV Kongreso nariai, JAV valstybės ir gynybos departamentų atstovai, įtakingi JAV politikos ekspertai. Svečio teisėmis forume dalyvaus Suomijos ir Švedijos parlamentarai.

2018 m. kovo pabaigoje Vilniuje vyks NATO Parlamentinės Asamblėjos Nuolatinio komiteto posėdis.

Seimo narė Rasa Juknevičienė yra NATO Parlamentinės Asamblėjos viceprezidentė, Politikos komiteto NATO partnerysčių pakomitečio vicepirmininkė.

 

Parengė

Informacijos ir komunikacijos departamento

Spaudos biuro vyriausioji specialistė

Asta Markevičienė, tel. (8 5) 239 6202, el. p. [email protected]