Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Pirmininkas susitiks su Ukrainos Prezidentu

2017 m. gruodžio 8 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Šiandien, gruodžio 8 d., 15.45 val. A. M. Brazausko salėje (Seimo I r.) Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis susitiks su darbo vizitu Lietuvoje viešinčiu Ukrainos Prezidentu Petru Porošenka.

„Linkime, kad Seimo parengtas „Europos planas Ukrainai“ taptų įgyvendinimo instrumentu, raktu į investicijas, į realiąją ekonomiką, kurios būtų susaistytos su konkrečiais įsipareigojimais reformų srityje“, – apie susitikimą su Ukrainos Prezidentu sako Seimo Pirmininkas V. Pranckietis.

Po susitikimo svečių delegacija Lietuvos laisvės gynėjų galerijoje apžiūrės Ukrainos ambasados parengtą parodą „Ukrainos revoliucija: praeities pamokos (... o mums galėjo būti 100)“.

Akredituotiems žiniasklaidos atstovams bus sudaryta galimybė fotografuoti ir filmuoti susitikimo pradžią. Seimo Pirmininkas svečią pasitiks 15.40 val. Lietuvos laisvės gynėjų galerijoje.

 

Ukrainos Prezidentas į Lietuvą atvyksta dalyvauti dvišalės Prezidentų tarybos posėdyje, kuriame bus aptarti svarbiausi dvišaliai, Ukrainos bendradarbiavimo su Europos Sąjunga ir NATO klausimai.

Ukrainos Prezidentas taip pat susitiks su Respublikos Prezidente Dalia Grybauskaite, numatytas susitikimas su Ministru Pirmininku Sauliumi Skverneliu. Vizito metu P. Porošenka dalyvaus ekonomikos dvišaliame forume, atidarys Ukrainos skverą Vilniuje.

 

Papildoma informacija:

Seimo Pirmininko patarėja

Karolina Frolovienė

Tel.: (8 5) 239 6016, mob. 8 698 42 071, el. p. [email protected]