Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Pirmininko pavaduotojo Arvydo Nekrošiaus pranešimas: „Seimo veikla privalo būti skaidri, o visa informacija, siejama su parlamento veikla – lengvai prieinama visuomenei“

2018 m. vasario 14 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Lietuvos Respublikos Seimas yra institucija, kuriai keliami aukščiausi viešumo ir informacijos prieinamumo standartai Lietuvoje. Šiuo metu Seimo interneto svetainėje skelbiama ganėtinai daug informacijos, aktualios tiek įvairioms visuomenės grupėms, tiek žiniasklaidos atstovams. Ir jos vis daugėja.

Seimo Pirmininko pavaduotojo Arvydo Nekrošiaus teigimu, jau kurį laiką visuomenėje vyksta diskusijos dėl Seimo komiteto posėdžių uždarumo, tačiau jos taip ir nėra išspręstos. „Be abejo, Seimo komiteto posėdžiai yra atviri Seime akredituotiems žurnalistams, svečiams, tačiau teigti, jog jie atviri visuomenei plačiąja prasme negalime“, – teigė A. Nekrošius.

Pasak Seimo Pirmininko pavaduotojo, Seimo komitetuose vyksta esminis parlamento darbas, diskusijos dėl įstatymų projektų bei išvadų rengimas ir nors žmonės įsivaizduoja, kad parlamentarai daugiausia dirba plenarinių posėdžių metu, vis dėlto taip nėra.

„Reaguodamas į pastarųjų savaičių įvykius, paprašiau Seimo kanceliarijos išnagrinėti teisines, technines bei finansines galimybes kuo skubiau pradėti rengti tiesiogines Seimo komitetų posėdžių transliacijas, o jų įrašų nuorodas skelbti Seimo tinklalapyje, taip didinat informacijos prieinamumą platesnei mūsų visuomenės daliai“, – pabrėžė A. Nekrošius.

 

Daugiau informacijos:

Seimo Pirmininko pavaduotojas

Arvydas Nekrošius

Tel. (8 5)  239 6678

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2018-02-14 16:24
   Rūta Mensonaitė