Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis susitiks su Islandijos Prezidentu Gudniu Torlacijumi Johanesonu

2018 m. vasario 15 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Vasario 15 d., ketvirtadienį, Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis susitiks su Lietuvoje viešinčiu Islandijos Prezidentu Gudniu Torlacijumi Johanesonu (Guðni Thorlacius Jóhannesson). Islandijos vadovas atvyko pasveikinti Lietuvą valstybės atkūrimo šimtmečio proga.

Šie metai ypatingi ir Islandijai – šalis taip pat švęs nepriklausomybės šimtmetį. Altingo Pirmininkas Steingrimuras Johanas Sigfusonas (Steingrímur Jóhann Sigfússon) jau pakvietė Lietuvą dalyvauti šimtmečio minėjime liepos 18 d.

Susitikimo metu taip pat bus aptarti NB8 parlamentų pirmininkų bendradarbiavimo ir ekonominių ryšių klausimai, saugumo ir gynybos padėtis Šiaurės ir Baltijos šalių regione, klimato kaita.

 

 

Lietuvos Respublikos Seimo Pirmininko atstovė spaudai

Karolina Frolovienė

Tel. (8 5) 239 6016, el. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2018-02-15 08:29
   Monika Kutkaitytė